در نخستین روز از دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستورانی، فست فود و هتل ها و صنایع وابسته، شرکت تلاشگران اندیشه کاراد در راستای ترویج و توسعه دانش و بینش نوین در گستره صنعت گردشگری و هتلداری، اولین کارگاه تخصصی با موضوع : “رویکردهای نوین در صنعت هتلداری و گردشگری” را به اجراء گذارد.

   این کارگاه تخصصی که توسط استاد میرشاهزاده به اجراء گذارده شد، مورد توجه مخاطبین و بازدیدکنندگان حاضر در نمایشگاه واقع گردید. آقای دکتر سید فرخ میرشاهزاده در این کارگاه تخصصی ضمن اشاره به ۱۴ رویکرد نوین و چالش بر انگیز در عرصه نوین صنعت گردشگری و هتلداری، حاضرین را به مطالعات حرفه‌ای در این خصوص ترغیب نموده و مهارت آموزی در این عرصه را، راهگشای نقش آفرینی موثر در گستره کسب و کار دانش بنیان آینده کشور عنوان کرد.

   کارگاه های آموزشی تخصصی با مضامین کاربردی و روزآمد در طول مدت برگزاری نمایشگاه که از تاریخ ۷ الی ۱۰ دی ماه، همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در محل مرکز نمایشگاهی بین المللی شهر آفتاب بر پا می باشد، رأس ساعت ۱۵ با عناوین متنوع به اجراء گذارده خواهد شد و به حاضرین در کارگاه های مذکور، گواهینامه حضور اعطاء می‌گردد.