Skip to Content

مراسم بزرگداشت روز جهانی “موزه و میراث فرهنگی” برگزار شد – ۱۳۹۸

مراسم بزرگداشت روز جهانی “موزه و میراث فرهنگی” توسط دانشجویان کارشناسی گردشگری ترم ۳ با حضور مدیرگروه، اساتید و سایر دانشجویان این رشته با سخنرانی استاد خانم نیری مدرس درس تاریخ و معماری گروه گردشگری در محل سالن همایش مرکز اجرا شد . این نشست به منظور معرفی انواع موزه ها ، اهمیت نقش ، جایگاه ، حفظ و انتقال مواریث فرهنگی و تاریخی به نسل آینده برگزار شد . در نهایت نشست با پرسش و پاسخ دانشجویان خاتمه یافت .

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

ادامه مطلب

کارگاه “گزارش نویسی در حوزه گردشگری بومی و بین المللی” برگزار شد.

کارگاه “گزارش نویسی در حوزه گردشگری بومی و بین المللی” به منظور آشنایی دانشجویان با نحوه گزارش نویسی در حوزه گردشگری در روز یکشنبه مورخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، توسط مدیرگروه گردشگری و استاد مربوطه، جناب آقای مقدم فر در سالن همایش با حضور جمعی از دانشجویان گردشگری برگزار گردید.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

ادامه مطلب

دانشجویان رشته کسب و کار مرکز آموزش علمی کاربردی کاراد از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید نمودند.

دانشجویان رشته کسب و کار درس طراحی و چیدمان فروشگاه روز یکشنبه مورخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ بهمراه مدیرگروه این رشته، جناب آقای نجارباشی از سالن های ناشران داخلی f1 تا f6 ، غرفه های ادیبان روز، کتاب مهربان، جنگل، ترمه و غیره و از سالن ناشران خارجی، غرفه های وایلی، مک گروهیل، نگارستان کتاب آبی و … نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید نمودند.

 

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

ادامه مطلب

جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید بهمن ۱۳۹۷ برگزار شد – ۱۳۹۸

جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید بهمن ۱۳۹۷ به منظور آشنایی آنان با ضوابط، قوانین و آئین­نامه­ های آموزشی دانشگاه جامع روز سه­ شنبه مورخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ با حضور ریاست مرکز، مدیر آموزش، مدیران گروه­های علمی و مشاور مرکز در محل سالن همایش در محیطی پرشور و صمیمی برگزار گردید. ابتدا جناب آقای دکتر فرهادی ریاست مرکز درخصوص اهمیت آموزش­های مهارتی و جایگاه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در بازار کار، تشویق دانشجویان به تحصیل با هدف و انگیزه، ارتقاء توانمندی­های فردی به منظور کسب موقعیت شغلی مناسب در جامعه به طور مبسوط سخنرانی کردند. سپس مدیر آموزش ضمن معرفی مدیران گروه­های علمی به اختصار عناوین مقررات آموزشی را برای دانشجویان بیان نمودند. جلسه فوق با سخنان مشاور مرکز در خصوص آرامش روانی دانشجویان در زمان تحصیل ، اجرای موسیقی سنتی و پذیرایی خاتمه یافت.

 

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

 

ادامه مطلب

اطلاعیه فراخوان جهت شرکت در پانزدهمین جشنواره ملی فن آوری شیخ بهایی – ۱۳۹۸

از دانشجویان، مدرسان،کارآفرینان و مبتکران دعوت به عمل می آید تا از طریق پورتال جشنواره به آدرس www.shtf.ir جهت ثبت نام اولیه مراجعه نمایند. پانزدهمین جشنواره ملی فن آوری شیخ بهایی در تاریخ ۲۹ و ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸ در اصفهان برگزار می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید حضوری به سرکار خانم شیوا شعبانی (مسئول دفتر کارآفرینی) در روزهای یکشنبه مراجعه نمایید و یا سوالات خود را با ایشان از طریق آدی تلگرام  SHABANISHIVA@  مطرح نمایید.

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

ادامه مطلب

اطلاعیه دعوت از دانشجویان علاقمند به عضویت در انجمن علمی دانشجویی – ۱۳۹۸

از دانشجویان مرکز جهت عضویت در انجمن علمی دانشجویی در خصوص برگزاری رویدادها و نمایشگاه ها، تولید محتوا، عکاسی، خبر و …. دعوت به عمل می آید، خواهشمند است علاقمندان، نام و نام خانوادگی و حوزه موردنظر خود را به آدی تلگرام SHABANISHIVA@  ارسال نمایند.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

ادامه مطلب

مراسم تجلیل از برگزیدگان نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار برگزار شد – ۱۳۹۸

مراسم تجلیل از برگزیدگان نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار با حضور جناب آقای دکتر امید ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی، سرکار خانم بروجردی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی، جناب آقای دکتر موسی زاده مدیرکل پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی، مدیران ستادی، مدیران مراکز نوآوری و مراکز رشد واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در روز چهارشنبه مورخ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ سالن ۹ دی سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار گردید. شایان ذکر است از مرکز کاراد سرکار خانم شیوا شعبانی مدیر مرکز نوآوری در این جلسه حضور داشتند.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

ادامه مطلب

اولین بازارچه نوروزی کارآفرینانه از استارت آپ های دانشجویی مرکز کاراد برگزار شد – ۱۳۹۷

“بازارچه نوروزی کارآفرینانه” به‌منظور تشویق و ترغیب دانشجویان خلاق و کارآفرین جهت ارتقای کیفیت محصولات وخدمات خود و ارائه دستاوردهای آن‌ها در روزهای شنبه، یکشنبه،دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۱ لغایت ۱۴ ام اسفندماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۱ الی ۱۸ در محل محوطه مرکز برگزار گردید.
در این بازارچه محصولات زیر ارائه گردید.

  • صنایع دستی و تزئینی (چهل تکه دوزی، سفره هفت سین، شمع، زیورآلات و…)
  • صنایع غذایی (شکلات، فینگرفود، انواع کیک، قهوه و انواع آش)
  • صنایع اسباب بازی (بازیهای فکری، انواع عروسک، انواع لوازم تزئینی و….)

 

 

ادامه مطلب

اطلاعیه دعوت از دانشجویان علاقمند به همکاری در نشریه دانشجویی

از دانشجویان مرکز جهت مشارکت و همکاری در نشریه دانشجویی در خصوص طراحی صفحات، گرافیک، تولید محتوا، عکس، خبر و …. دعوت به عمل می آید، خواهشمند است علاقمندان، نام و نام خانوادگی و حوزه موردنظر خود را به آدی تلگرام SHABANISHIVA@  ارسال نمایند.

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 

ادامه مطلب

پیام ریاست مرکز آموزش علمی کاربردی تلاشگران اندیشه کاراد – ۱۳۹۸

پیام ریاست مرکز

سپاس خداوندی که انسان را به زیور علم و دانایی آراسته و رحمت بی پایان خود را بر وی ارزانی داشته است فرا رسیدن بهار طبیعت و سال جدید را به تمام اساتید و دانشجویان عزیز بویژه دانشجویان جدیدالورود تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دانشگاه ها بعنوان کانون امید به پیشرفت و تعالی جامعه وظیفه ی تولید علم و آگاهی را بر عهده دارند و این مهم با سخت کوشی، جدیت و پشتکار اساتید و دانشجویان عزیز رقم خواهد خورد.

مرکز آموزش علمی کاربردی تلاشگران اندیشه کاراد نیز با وفاق شما بزرگواران برای توسعه هر چه بیشتر علمی، آموزشی، فرهنگی تمام مساعی خود را در جهت شکوفایی استعدادها و خلاقیت دانشجویان صرف خواهد نمود تا دستیابی به یک مرکز پویا و بالنده ممکن گردد.

مایه سربلندی و خرسندی است که افتخار خدمتگزاری به اینجانب ارزانی داشته که از این حیث شاکر درگاه خداوند منانم و در نهایت از محضر آفریدگار حکیم استمرار توفیقاتتان را در جمیع جهات خواستارم.

                   سجاد فرهادی

                    رییس مرکز

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

ادامه مطلب