آشنایی با دانشگاه جامع علمی- کاربردی

دانشگاه جامع علمی- کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخشهای مختلف اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای فارغ التحصیلانی که فاقد تجربه اجرایی می باشند تشکیل و با بکارگیری و سازمان دهی امکانات، منابع مادی و انسانی دستگاه های اجرایی نسبت به برگزاری دوره های علمی- کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام می کند.

دانشگاه جامع علمی- کاربردی تنها متولی نظام آموزش عالی علمی- کاربردی است که زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات و فنآوری اداره می شود. هدف دانشگاه فراهم آوردن موجبات مشارکت سازمانها و دستگاه های اجرایی دولتی و غیر دولتی برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخشهای مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور می باشد به نحوی که دانش آموختگان بتوانند برای فعالیتی که به آنها محول می شود، دانش و مهارت لازم را کسب نمایند.

آشنایی با مرکز آموزش علمی-کاربردی کاراد

از اهداف اصلی شرکت تلاشگران اندیشه کاراد از بدو تاسیس توسعه آموزش های مهارتی به منظور توسعه موثر منابع انسانی محیط های کسب وکار بوده است.طبق بررسی های به عمل آمده یکی از عواملی که می توانست باعث توسعه آموزش های بلند مدت شرکت کاراد شود،تاسیس یک مرکز دانشگاهی به منظور شناسایی فعالیت های آموزشی فرهنگی گروه مالی گردشگری در میهن عزیزمان بود که حاصل تلاشهای مدیران و پرسنل شرکت اخذ مجوز تاسیس مرکز علمی کاربردی کاراد در مرداد ماه سال ۱۳۹۱ بود.

مرکز علمی کاربردی کاراد توانست با اهمیت دادن به اصول کیفیت و مشتری مداری در ارائه خدمات آموزشی موفق به جذب قریب به ۱۲۰۰ نفر دانشجو گشته و در سال اول فعالیت خود جزو ۱۰ مرکز علمی کاربردی برتر استان تهران قرار گیرد.