*** جهت تعیین وقت مشاوره فرم زیر را تکمیل نمایید ***

وقت مشاوره تعیین شده از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می گردد، لذا آدرس ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید.

دانشجوی گرامی، ثبت آدرس ایمیل صحیح، الزامی می باشد، پاسخ به درخواست شما از طریق ایمیل انجام خواهد گرفت.

تصویر کپچا

کد کپچا به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.

همه ما غالباً در معرض مشکلات و مسائلی قرار می‌گیریم که به دلیل محدود بودن دانش و تجربیاتمان به همفکری با دیگران نیاز پیدا می‌کنیم. می‌دانید که حتی با ثبات‌ترین افراد نیز گاهی از بحرانهای عاطفی مصون نیستند. تحولات و تغییراتی که در زندگی رخ می‌دهد. مانند قبولی در دانشگاه، ازدواج، دور شدن از خانواده و دوستان، بیماری و از دست دادن آنهایی که دوستشان داریم. گاهی ما را دچار اضطراب، تردید، نگرانی، تعارض و حتی بحران می‌سازد.
لازم به ذکر است هنگام سازش با محیطی جدید و تجربه‌ای نو، داشتن احساسات فوق تا حد طبیعی است اما اگر این احساسات منفی از حد طبیعی بیشتر شود، می‌تواند باعث کاهش تمرکز آرامش و سلامت جسم و روان گردد.
از این رو مرکز آموزش علمی-کاربردی تلاشگران اندیشه کاراد برای دانشجویان محترم مرکز، امکاناتی از قبیل ارائه  مشاوره رایگان در زمینه های ازدواج، معیشت، شغلی، تحصیلی و … را فراهم نموده است.

مشاور محترم مرکز، سرکار خانم تشکری درروزهای چهارشنبه، ساعت ۱۰-۸ و ۱۴-۱۲ در اتاق مشاوره، واقع در طبقه سوم، واحد ۷، انتهای راهرو حضور دارند.

*** لازم بذکر است، برای گرفتن نوبت مشاوره، بایستی فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید.

 

دانشجویان محترم می توانند در ساعات ۰۸:۰۰ الی ۱۶:۰۰ روزهای شنبه الی چهارشنبه به واحد آموزش مرکز برای مشاوره تحصیلی مراجعه نمایند.

ثبت نام ورودی جدید در هر ترم تحصیلی، توسط کارشناسان محترم آموزش مرکز  و با ارائه مشاوره تحصیلی رایگان انجام خواهد شد.